Nadácia Dobrý skutok

4. deň - Skrášľovací deň a netradičná olympiáda

Makovka s džemom na raňajky je to, čo naozaj vieme oceniť. Všetky jedlá, ktoré nám pripravia v kuchyni nám naozaj veľmi chutia. Vždy sa tešíme na každé jedlo, ktoré sa u nás v jedálni bude podávať.

Pondelok sme odštartovali skrášľovacími aktivitami. Začali sme kreslením na tvár, pokračovali rôznymi účesmi, výrobou náramkov, dokonca sme sa naučili základy spoločenského tanca. Musíme sa pripraviť na naše diskotéky. Na obed sme mali zeleninovú polievku a výborne mäsko so zemiakmi. Po tomto výdatnom obede sme sa vybrali stavať zvieracie dedinky. Snažili sme sa postaviť, čo najväčšie a najlepšie domčeky pre zvieratká. Používali sme na to rôzne materiály: drevo, kamene, listy ale aj rôzne druhy šišiek. Zvieratká si tam môžu oddýchnuť, prípadne sa tam rovno nasťahovať.

Pokračovali sme netradičnou olympiádou, kedy sme sú vyskúšali naše schopnosti v rôznych športových disciplínach. Skákanie vo vreci, hod loptou do rôznych terčov, šípky, štafetový beh s tenisovou raketou či vodný tunel. Bola to naozaj zábava.